Orhangazi Demirdöküm Servisi

Orhangazi Demirdöküm Kombi Onarımı Evlerimizin vazgeçilmez eşyalarından biri olan kombilerimizin Orhangazi Demirdöküm Servisi özellikle mevsim geçişlerinde bakımının yapılması muhakkak gerekmektedir. Kobilerde meydana gelen küçük problemler zaman zaman büyük sorunlara sebep olmaktadır. Bu da sağlığımızı etkilemektedir. Bu sebeple özellikle mart ve ağustos ayları gibi mevsim geçişi olan aylarda düzenli olarak kombi onarımı ve bakımı yapılması gerekmektedir. Bu bakımdan Demirdöküm ekipleri gerekli kombi onarım ve bakım hizmetlerini sizlere sunmakta ve eşşiz bir hizmet ayağınıza gelmektedir.

  • Orhangazi Demirdöküm Kombi Onarım
  • Orhangazi Demirdöküm Klima Tamir, Bakım.
  • Orhangazi Demirdöküm Montaj Hizmetleri.

Orhangazi Demirdöküm Servis

Firmamız kombilerin bakım ve onarım işlemlerine oldukça değer vermekte ve servis işlemleri özel eğitilmiş ekipler tarafından büyük bir özveri ile yapılmaktadır. Bu teknisyen ekip garanti kapsamında olsun olmasın kobileriniz için gerekli muayeneyi yapmakta ve sorun oluşturabilecek yerleri tespit etmekte ve sağlığınızı korumaktadır. Ekipler sorun oluşturabilecek alanları tespit etmekte ve sizler için gerekli tüm kontrolleri sağlamaktadır. Kalitesi ile ön plana çıkan Demirdöküm servislerimiz kontolleri, onarmı ve bakımı uzman bir ekip tarafından profesyonelce adresinie gelerek gerçekleştirmektedir. İletişim adreslerimizden bizlere 7/24 ulaşabilir ve adresinize onarım ekibi gelmesini talep edebilirsiniz.

Orhangazi Demirdöküm

Demirdöküm kombi servislerimiz ile kombinizin bakımını uzman ellere teslim etmiş olacaksınız. Ekiplerimiz yaptıkları işlemleri güvenlik öncelikli yapmakta ve öneri ve şikayetlerinizi mutlaka dinlemektedir. Servislerimizin öncelikli amacı Demirdöküm kombilerinizin tam kapasite ve en yüksek performans desteği ile çalışmasıdır. Onarım, bakım ve tamir işlemleri sonrası kombinizin ilk günkü performansına kavuşturulması amaçlanmaktadır.

Orhangazi Demirdöküm Servisi Avrupa da ve ülkemizde önde gelen Türkiye’nin markası olan Demirdöküm; ısıtma, soğutma, havalandırma sistemlerinin yanında ısıtma ihtiyaçları için de çözümler sunmaktadır. Demirdöküm ekibi tarafından eğitilmiş olan ekibimiz ile kombiyetkili servisi, kombi tamiri ve kombi bakımı hizmetleri sunmaktayız.

Orhangazi Demirdöküm Servis

Yılda en az bir kez yapılması zaruri olan periyodik doğalgaz ve kombi bakımı sayesinde kombileriniz sorunsuz bir şekilde yüksek performansta çalışır ve bu yüksek performansın aksine faturalarınız canınızı yakmaz. Kış gelmeden önce hem arızaların önüne geçmek hem de doğalgaz faturalarını düşürmek için işin ehli olan Demirdöküm servis ekibi olarak sizlere hizmet sunmaktayız.

Orhangazi Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm servis ekibi Tekno Kombi sayesinde kombinize yapılacak bakımla birlikte hem enerji tasarrufu sağlayarak daha az fatura ödeyecek olursunuz hem de kombiniz uzun ömürlü ve verimli olur. Çıkabilecek olan herhangi bir kazayı önlemiş olmakla birlikte kışı daha güvenli ve hesaplı bir şekilde ısınarak geçirmek için uzman Demirdöküm ekibimiz sizlere her daim hizmet vermektedir.

Orhangazi Demirdöküm Onarım Hizmeti

Demirdöküm servis ekibimizin yetki belgesi bulunmakla birlikte bakım sırasında size neler yapılacağına dair bilgi vermektedir. Uzman servisimiz kombi kapağını açmadan önce sıcak su ve kalorifer tesisat ısıtma testi ile kombinin çalışma verimliliğini kontrol etmektedir. Her türlü kombi hizmeti sunan Demirdöküm uzman ekibimiz bacalı kombilerinizin limit sensörü ve çekiş durumu, yoğuşmalı kombilerinizde ise su haznesi temizliği ve kalorifer gidiş hattı önündeki çamur ayrıştırıcı fitreler kontrol ederek herhangi bir sorun esnasında sizlere çözüm sunarak hizmet vermektedir.

Orhangazi Demirdöküm Klima Servisi

Demirdöküm yetkili servisi; Demirdöküm personeli tarafından eğitilmiş olan ve teknik bilgileri güncel olan yıllık eğitim ve denetimleri ile kalite standartlarını belirlemiş, her türlü kombi bakımı sırasında orjinal yedek parça kullanan uzman ekibimiz, tamirat gerektiren sorunlarda ise yetkili servisler için belirlenmiş olan adımları takip etmektedir.

Şöyle ki bakım sırasında; emniyet kontrolü yapılarak kombinin tamamı kirlilik yönünden kontrol edilerek herhangi bir yerinden su sızıp sızmadığı kontrol edilir. Bunun akabinde ateşlenme otomatiğinin gaz kesme fonksiyonu ve bacalı cihazlarda baca çekişi, baca sensörü fonksiyonu test edilir. Ön yanma ayarı , kısmı güç ve tam güç altında gaz ayarları da kontrol edilerek kombiye ait olan brülör ve yanma kontrolü yapılır. Akabinde kombinin ısıtma ve sıcak su üretme fonksiyonları, birinci ısı eşanjörü ve kombinin elektronik aksamı kontrol edilir. Kalorifer ve sıcak su hattında bulunan pislik tutucular, filtre temizliği, fan kontrolü ve temizliği yapılır. Bununla birlikte genleşme tank kontrolü ve hava basıncını, su debisi ayarları, su şalteri filtresi kontrol edilir.

Orhangazi Demirdöküm Onarım

Kombi ile alakalı her türlü sorun kombiye yapılacak olan onarım demektir. Kombide meydana gelecek olan veya gelmiş olan arıza durumlarında ne olursa olsun mutlaka uzman bir ekip tarafından çözüm bulunması gerekmektedir. Burada önemli olan arızayı teknik açıdan her zaman en iyi bir şekilde çözebilmektir. Bunun için Demirdöküm kombi servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Uzman olan Demirdöküm servis ekibimiz sayesinde güvenilir ve tasarruflu bir şekilde her türlü kombi arızasında sizlerin yanında durmakta ve hizmet vermekteyiz.

Kombi tamir işleri, arıza durumunda uzman ekibimiz gerekli müdahaleyi yapmaktadır. Kombide meydana gelmiş olan arıza tespitinden arızanın onarım aşamasına kadar uzman ekibimiz sizlere bilgi vererek sorunu çözmektedir. Uzman ekibimiz tarafından her türlü arıza ve tamir sorunları azami 20 iş gününde kesin ve garantili çözümlerle ortadan kalkmaktadır.

Orhangazi Demirdöküm Servis ÜcretleriServis ücreti tamir edilirse talep edilmez, tamir ücreti alınmaz ise talep edilir.60,00
Orhangazi Demirdöküm Kombi Tamir ÜcretiOrhangazi Demirdöküm Klima Tamir Ücreti belirlerken sizlerin ürünlerinde yedek parça değiştirirsek ücret farklı olmaktadır. Ürünler genel olarak problemli ise parça değişimi yada teknik eksiklikleri firmamızca yapılmaktadır.160,00₺ - 350.00₺
Orhangazi Demirdöküm Kombi Bakım ÜcretiBakım destekleri yapılan işe göre ücretlendirilir. Eğer ürünlerin yedek parçalarını değiştirirsek ve değişen parçanın ne olduğu ile alakalı ücretler belirlenir.160,00₺
Orhangazi Demirdöküm Klima Tamir ÜcretiOrhangazi klima tamir ücretleri belirlerken değişen yedek parça, içine koyulacak gaz gramı, filtre değişimi gibi ek hizmetlerde fiyatlarda değişiklik olabilir.160,00₺ - 540,00₺
Orhangazi Demirdöküm Klima Bakım ÜcretiOrhangazi Demirdöküm Klima Bakım Ücreti ile ilgili değişik fiyatlar çıkabilir bunula ilgili işletmemizle görüşebilirsiniz.160,00₺

Kombinizle alakalı kurulum hatalarında, tesisat su basıncı arızasında, kullanıcı hatalarında, gaz vanası kapalıyken kombinin çalıştırılması durumunda, kombinin yaz veya kış modunun doğru kullanılıyor olup olmaması konusunda, elektrik kesintileri ve voltaj dalgalanmaları durumunda, donma, hermetik baca sistemine sahip kombilerde tozlanma durumunda, tesisat suyunun kirlenmesi durumunda ve diğer birçok arıza ve bakım için uzman ekibimizle iletişime geçebilir güvenilir bir şekilde sorununuza çözüm üretebiliriz.

Orhangazi Demirdöküm Kombi Bakımı

Kombiniz de her zaman meydana gelebilecek olan arıza durumlarını önemseyerek uzman ekibimiz ile iletişime geçebilir ve en kısa sürede kombinizi kullanabilirsiniz. Kombi ile alakalı arıza durumlarını önemsemeyerek sağlık sorunları dahil birçok problemle karşılaşabilirsiniz. Kombi ile alakalı arızanın net olarak tespiti için uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Bu tür durumlarla karşı karşıya kalmamak için uzman Demirdöküm ekibimiz her zaman sizlerin yanında olmaktadır ve hizmet vermektedir.

Orhangazi Demirdöküm Teknik Ekip

Herhangi bir kombi arızası sırasında bilinçli bir kullanıcı olarak kombinize müdahale etmeye kalkışmayın. Herhangi bir müdahale sırasında olası bir durum karşısında can veya mal güvenliğinizi tehlikeye atmış olursunuz. Bursa Demirdöküm servisi ekibimize başvurarak can ve mal güvenliğinizi korumuş olursunuz. Yetkili uzman servisimiz gelmeden önce bilinçli bir kullanıcı olarak şunları yapabilirsiniz;

Dairenizde olan gaz vanalarını kontrol edebilirsiniz. Gaz vanaları kapalı olması halinde açarak dairenizde gaz olduğundan emin olabilirsiniz. Burada kombinizin su basıncına bakmanızda önemli bir noktadır. Bir bardan daha az su basıncına sahipse kombiniz1,5 bar kadar doldurma musluğu ile su basabilirsiniz. 2,5 veya 3 barın üstünde ise su basıncını düşürmek için kombiye en yakın olan kaloriferin hava alma kısmından su alabilirsiniz.

Kombinizin hata kodu vermesi durumunda veya arıza lambasının yanıp sönmesi durumunda kombinizi resetleyebilirsiniz. Yukarıda söylediğimiz uygulamalar dışında kombiye yapacağınız herhangi bir müdahalede birçok sorunu ardarda yaşayabilirsiniz. Can ve mal güvenliğiniz için kombilerde oluşan her türlü arıza durumlarında ve her türlü işlemde uzman kadromuz olan Demirdöküm servis ekibimize ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın