Müşterilerimizin kaliteli bir klima kullanma sürecine tabii tutulabilmesi için yaptığımız çalışmalarla birlikte artık çok daha uygun fiyatlarla klima servisi alabilmeleri mümkün olabiliyor. Kombide olduğu gibi direkt olarak klimada da fan ve filtreler son derece büyük bir öneme sahip oluyor. Havanın temiz gelebilmesi ve tahliyenin de tıkanma sorunu olmaksızın yapılabilmesi için özel çaba sarf ediliyor. Ülkemizde herkese yenilenen imkanlar artık tamamen sorunsuz bir şekilde sunulurken, aynı zamanda hem bakım yaptırıp hem de uzun vadede gelir elde etmek için özel kampanyalardan yararlanabilir ve bakım yaptırabilirsiniz.

Bursa’da Klima Servisi Var Mı?

Klima servisi arayan müşterilerimize Bursa genelinde verdiğimiz hizmet sayesinde artık uzun yıllar boyunca rahat bir ortama sahip olabileceksiniz. Salonunuzda, diğer odalarınızda da tamamen evin ısısını hızlıca ayarlamanızı sağlayabilecek bir klima alınmalı ve doğru girişimlerde bulunulabilmelidir. Ancak bu sayede tam olarak yüzde yüz verim elde edilebilir ve hat boyuna da bağlı olarak nem atma, ısıtma ve soğutma gibi modlardaki başarıda değişiklik görülebilir. Klima servislerinden ihtiyacınız olan her türlü durum için detaylı olarak değerlendirme talep edebilir ve bunların yanı sıra servis sayesinde her türlü bozulma veya sorun durumunda yardım alabilirsiniz.

Klimamı Nasıl Tamir Ettirebilirim?

Müşterilerimizin isteklerine uygun bir şekilde klima ayarı yapıyoruz ve özellikle de son dönemde çok sık bir şekilde yaşanan tıkanma sorunları için özel bakım uygulayabiliyoruz. Bursa demirdöküm klima servisi ile iletişime geçerek nasıl bir teknik uygulanması gerektiğini öğrenebilir, her zaman için temizleme işlemini genel olarak kendiniz de yapabilirsiniz. Öncelikle bir iki yıl boyunca filtre değiştirmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında ise mutlaka klimanın performansını artırabilmek için bakım süresi boyunca aslında sadece filtreyi değiştirmeniz yeterli oluyor. Böylelikle filtre temiz olduğu için, gelen hava da tamamen temiz bir şekilde ortamın ısısının ayarlanabilmesini sağlayabiliyor. Uzun vadeli bir girişimde bulunulmak isteniyorsa mutlaka servis ekibi çağırılmalı ve bakım yapılması istenmelidir. Kendiniz tam tamir işlemini yapmanız halinde klimayı garanti kapsamından çıkarabileceğiniz için hiçbir şekilde parça değiştirmemeniz önem teşkil ediyor.